Zapraszamy Maturzystów Na Korepetycje Z Matematyki

Szybko okazało się, że nie czyta lektur. – W zasadzie niczego nie czyta, zero absolutne. Rodzice oczekiwali cudów, czyli że nauczę go formułować odpowiedzi pisemne i ustne.

Zdarza się, że są przeprowadzane dla kilku uczniów, np. Przygotowujących się do tego samego sprawdzianu. Tego typu łączone zajęcia przekładają się zwykle na niższą cenę lekcji, choć mogą okazać się mniej efektywne. Szukając korepetytora, warto poradzić się znajomych oraz sprawdzić komentarze i opinie innych. Bo za wysoką ceną nie zawsze idzie wysoka jakość. Jeden z bohaterów naszego reportażu Patryk Gaca korzysta z korepetycji, by dobrze przygotować się do egzaminu ósmoklasisty.

Znalazły się w pierwszej klasie szkoły podstawowej jako „podwójny rocznik”, obejmujący urodzonych w pierwszej połowie 2008 i w całym 2009. Resort edukacji obiecywał wsparcie młodszych uczniów. Po latach okazało się, że klasy mieszanych roczników traktowane są tak, jakby były jednolite.

Pan Dawid to skuteczny, profesjonalny, cierpliwy i przemiły korepetytor. Posiada wysokie umiejętności nauczania, w sposób jasny i zrozumiały tłumaczy. Jest to ważna gałąź naszych działań marketingowych. Zdecydowanie na plus oceniam pomysł na rozwój portalu, tj. Stworzenie miejsca, które nie tylko jest tablicą ogłoszeń, ale też użytecznym narzędziem, wspomagającym pracę korepetytora.

A wszystkim innym – konsultacje, korepetycje Gdańsk, lekcje przedmiotowe, spotkania naukowe, i wsparcie, jakiego potrzebują. My-korepetytorzy zwiększając stawki mamy na uwadze również kwestie gospodarcze. Życie drożeje, a ceny, nie tylko korepetycji, ale wszystkiego poszły w górę, co też należy brać pod uwagę – mówi Weronika.

Więc oglądam ten movie minut, analizuję scenariusz lekcji, ale zwykle coś mi w nim nie leży, nie pasuje do konkretnej klasy, wymaga dodatkowych materiałów typu duże arkusze papieru. Więc siedzę i przerabiam ten scenariusz, bardzo ostrożnie, bo z doświadczenia wiem, że wiele zagadnień wymaga delikatności, tworzę właściwie coś nowego. Nie ma wiedzy, kompetencji na przeprowadzenie porządnych zajęć wychowawczych. Więc wieczorkiem sobie poczyta, nauczy się danego zagadnienia bp z psychologii albo o używkach czy co tam ma jeszcze w planach zajęć wychowawczych…. Druga opcja to przejść na udzielanie korepetycji.

Bardzo często jest tak, że im większe jest miasto, tym wyższe są stawki rynkowe. Jak duży przychód można osiągną z korepetycji jest uzależniony od wielu czynników. Pierwszym z nich jest oczywiście przedmiot. Najwyższe stawki za zajęcia 60 minut trzeba zapłacić matematyki wyższej (90 zł), WOS-u (78 zł) i informatyki (70,86 zł).

Oferuję naukę w miłej, bezstresowej atmosferze z nastawieniem na pobud… Moje podstawowe wykształcenie to magister wychowania fizycznego. Pozostałe kwalifikacje zdobyłam na studiach podyplomowych. Jestem nauczycielem od eleven lat, kocham pracę z dziećmi i młodzieżą. Metody i formy nauczania dostosowuję do potrzeb i możliwości uczniów.

Czas trwania pojedynczych zajęć ustalany jest indywidualnie z korepetytorem. W Moście udzielamy korepetycji z różnych przedmiotów dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjów i liceów. Są jednak osoby, które w prosty i przyjemny sposób pomogą Ci zrozumieć wszystkie zagadnienia z danym problemem. Szybko nadrobisz zaległości, a przy okazji pokażemy Tobie w jaki sposób szukać informacji i przygotowywać się do egzaminów. Więcej o przetwarzaniu danych osobowych przez Ceneo.pl, w tym o przysługujących Ci uprawnieniach, znajdziesz tutaj.

Korepetytorzy nigdy nie narzekali na brak pracy. Nasi nauczyciele to praktycy, którzy na co dzień uczą w szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach. Mają wykształcenie kierunkowe i wypracowane metody przekazywania wiedzy. Indywidualne korepetycje lub zajęcia w małej grupie są dużo bardziej efektywne niż typowe szkolne lekcje z całą klasą.