Z rodziną na wakacje do Łeby

To trochę za mało na długie wypady poza miasto. Niestety zasięg w dalszym ciągu jest za mały. W bazowej wersji otrzymujemy seventy one kW akumulator, który pozwoli nam na spokojne przejechanie od 300 do 350 km. Na pocieszenie można dodać, że melex posiada większe akumulatory, które zwiększają zasięg o co najmniej 100 km. Rozwiązanie to znamy już z poprzednich pojazdów jakimi są melexy łeba.

Nie daj się nabrać na melexy, zawiezie on Ciebie jedynie do wejścia do parku, a resztę trasy będziesz musiał pokonać na piechotę. Rocznie przemiesza się od 3 aż do 10 metrów. Najbardziej zjawiskowe miejsca są w zasięgu wzroku, ale nie można do nich podejść.

Przyjechałem z rodziną na wakacje do Łeby i chcieliśmy zwiedzić ciekawe miejsca. Meleks Łeba stanęło na wysokości zadania i zorganizowało nam 3 wycieczki. Twoje wakacje nie muszą być drogie, jeśli rozsądnie wybierzesz środek transportu. Melex Łeba to ceny przystępne na każdą kieszeń. Wyrażam zgodę na używanie przez Grupę OLX sp.

To unikalna atrakcja turystyczna, miedzy jeziorem Łebsko, a morzem. Powstały z akumulacji piasku wyrzucanego na brzeg przez fale morskie. Piasek osuszany przez wiatr i słońce , wywiewany silnymi wiatrami w głąb lądu tworzy wysokie wydmy (od 30 do 40 m wysokości) z najwyższą czterdziestodwumetrową Wydmą Łącką. Ruchome piaski tworzą przepiękny pustynny krajobraz, unikatowy w Europie, zwany często polską Saharą. Najpiękniejsze plaże w Polsce, rozległe lasy pełne grzybów i pięknych ścieżek oraz wspaniałe trasy rowerowe pozwolą Państwu atrakcyjnie spędzić tu wakacje. Stilo – przy parkingu są dwie smażalnie ryb, można tam również kupić wędzone ryby.

Znajdują się liczne szlaki piesze i rowerowe, w tym ścieżka przyrodniczo-leśna “Szklana Huta”. A to tylko dlatego, że nie dotarli jeszcze do Lubiatowa. Tu możecie poczuć się jak kosmici lądujący na zupełnie innej nadmorskiej planecie. Cisza, spokój, szerokie plaże, piękny las i piasek niczym na Malediwach.

Obiekt otoczony lasem, do wysokości wydm morskich prowadzi utwardzona droga. Wąski pas lasu mieszanego, wysokie sosny i niskie mchy, w połączeniu z szeroką plażą, obfitą w bursztyny stanowią idealne miejsce na letni wypoczynek. Na działce znajduje się też duży plac zabaw, boisko do siatkówki plażowej oraz four metrowa trampolina oraz świetlica z bilardem, cymbergajami i piłkarzykami. Świeże rybki dla naszych gości i dodatkowo organizujemy darmowy poczęstunek z grilla. Mamy również wypożyczalnię rowerów dla dorosłych i dzieci.