Szkoła rodzenia za darmo dla każdej Polki

Od czterech lat współpracuje z Bezpłatną Szkołą Rodzenia “Mama i Noworodek”. Edukacja obejmie również badania profilaktyczne kobiet. Zajęcia kierowane są do kobiet od 27 tygodnia ciąży, które chcą urodzić swoje dziecko w Szpitalu Specjalistycznym Pile, obejmuje również partnerów kobiet. Z zapisem nie musisz jednak czekać do końca 20.

Zachęcamy do zapoznania się z terminami zajęć w nowym roku kalendarzowym.

Sam poród również wzbudza wiele niepokoju, dlatego coraz popularniejsza staje się szkoła rodzenia. Można w niej otrzymać wskazówki dotyczące tego, jak rodzić, a także informacje dotyczące wszystkich szczegółów. Dzieci podziękowały Mikołajowi i zrobiły dla niego piękne kolorowanki, wysłuchały opowiadania „Wielka zadyma z Mikołajem”. Spotkanie z Mikołajem sprawiło wiele radości, a jednocześnie przyczyniło się do zachowania tradycji. Odbyło się spotkanie autorskie z Marcinem Pałaszem – autorem książek dla dzieci i młodzieży oraz licznych słuchowisk radiowych.

W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy czwartej, klasy piątej i klasy szóstej Szkoły Podstawowej w Zębowicach. Przysługuje również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych w państwie członkowskim zwykłego pobytu, miejsca pracy lub miejsca popełnienia domniemanego naruszenia.

Sprawdź czy spełniasz warunki, aby skorzystać z zajęć w naszym Centrum Medycznym. Serdecznie zapraszamy na BEZPŁATNE zajęcia online w naszej Szkole Rodzenia. Uprzejmie informujemy, że mini sesja zdjęciowa zaplanowana na dzień 11 grudnia. Dokładne dni i godziny zajęć zależą od terminu porodu i wolnych miejsc w poszczególnych grupach. Edukacja przedporodowa jest refundowana przez Narodowy Fundusz Zdrowia. Warunkiem uczestnictwa w bezpłatnych zajęciach jest złożenie deklaracji wyboru położnej środowiskowej z Centrum Narodzin MAMMA. Kadra pedagogiczna Ochotniczych Hufców Pracy współpracuje ze specjalistycznymi instytucjami i organizacjami ze środowiska lokalnego zajmującymi się problematyką młodzieży, m.in. Ze szkołami, kuratoriami oświaty, pracodawcami i organizacjami pracodawców, urzędami pracy, sądami, policją, poradniami psychologiczno-pedagogicznymi, poradniami ds. Prawie wszystkie badania można u nas wykonać bez skierowań i zapisów w blisko 40 placówkach na terenie całego kraju, a także zakupić za pośrednictwem sklepu po atrakcyjniejszych cenach. Wykorzystujemy ciasteczka w celu gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu. Stosowane przez nas pliki typu cookies umożliwiają utrzymanie sesji po zalogowaniu. Można wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach przeglądarki. Wdrażamy także centralny elektroniczny system obrotu dokumentów, część dokumentacji została już u cyfrowiona, do systemu dołączą jeszcze działy kadr i płac. Rozwiązanie to będzie dostępne we wszystkich większych punktach pobrań naszej sieci. Jesteśmy wspólnikami spółki badania.pl, brokera, który udostępnia lekarzom oprogramowanie, umożliwiające zlecanie pacjentom badań .