Remontujemy 2022

Znika też konieczność wyszukiwania specjalistów w danej dziedzinie. Czasami poszukiwanie pomocy przy remoncie wiąże się z osobnym wynajmowaniem malarza, parkieciarza czy stolarza wykonującego meble kuchenne. Firma remontowa zajmująca się wykańczaniem mieszkań pod klucz zapewnia obsługę fachowców na każdym etapie remontu.

projekt i budowa drogi S3 na odcinku od węzła Kamienna Góra Północ (z węzłem) do granicy państwa. Przedsiębiorca ma obowiązek dokonania zgłoszenia do ubezpieczeń. W przypadku zatrudnienia pracowników, właściciel firmy powinien zarejestrować ich do ZUS w terminie 7 dni od daty nawiązania stosunku pracy. Formularz CEIDG-1 wypełniają osoby, które chcą założyć jednoosobową działalność gospodarczą lub spółkę cywilną.

Przygotujemy kompleksowe wykończenia wnętrz wraz z pełną dokumentację projektowo-kosztorysową i pomożemy w organizacji oraz nadzorowaniu budowy. Nasi inżynierowie przeprowadzą także cały proces wykonania inwestycji, aż po odbiór i uruchomienie. Udzielamy gwarancji i wsparcia technicznego dla wykonanych przez nas obiektów budowlanych, instalacji i systemów sterowania. Szczególnym rodzajem inwestycji są budynki użyteczności publicznej. Bez względu na to, czy są to obiekty komercyjne, usługowe czy administracyjne, ich realizacja jest bardzo wymagająca. Projekt budynku musi być dostosowany do obowiązujących przepisów prawa, wymogów środowiskowych oraz indywidualnych potrzeb inwestora.

Przez te lata działalności wybudowaliśmy wiele domów jednorodzinnych dla inwestorów indywidualnych w różnych miejscach naszego regionu. Nasza firma budowlana to nie tylko domy mieszkalne. W naszym portfolio znajdują się również większe inwestycje, takie jak budynek Hali Targowej w Gdańsku Oliwie, przy ul. Polanki, pawilony handlowe w Żukowie, czy Zakład Usługowy wraz z częścią mieszkalną w Gdańsku.

Przede wszystkim słuchamy i staramy się sprostać Ich oczekiwaniom. Niezmiernie jest nam miło, kiedy po zakończeniu inwestycji otrzymujemy referencje od naszych Klientów. Firma Pana Łukasza Spec-Bud , robiła dla nas kompleksowe wykończenie domu wraz z hydraulika oraz instalacja elektryczna.