Remont i wykończenia

W Naszej Firmie pracują doświadczeni murarze, zbrojarze, tynkarze oraz przedstawiciele innych zawodów budowlanych, w tym także kierowcy samochodów ciężarowych. Działalność naszej Firmy rozpoczęła się z inicjatywy jednego z obecnych współwłaścicieli w 1989 roku w formie Zakładu Remontowo-Budowlanego. Z biegiem lat firma remontowa Gdańsk rozwijała się i stopniowo ulegała przekształceniu. Naszym pracownikom zapewniamy bogaty program szkoleń oraz pracę nad różnorodnymi projektami, dzięki którym mogą zdobywać nowe doświadczenia i umiejętności.

Każde ustalenia, czy tokosztorys budowy,czy luźne ustalenie odnośnie typu systemu kominowego muszą być wpisane w umowę. Sprawdź kontakt –kolejna prosta rzecz, skoro ktoś nie odbiera od Ciebie telefonów, lub robi to z wyjątkowo długim kilkudniowym opóźnieniem – na Twojej budowie może być podobnie. Analogicznie warto sprawdzić jak przyszły wykonawca zapatruje się na nasze aspiracje budowlane, czy umie wytłumaczyć dlaczego tak, a nie inaczej, czy po prostu zbywa nas swoim doświadczeniem i „wiedzą”. Sprawdź ile kosztuje remont mieszkania.

Możesz zaakceptować pliki cookies albo możesz je wyłączyć w swojej przeglądarce. W przypadku akceptacji plików cookies jesteśmy administratorem Twoich danych osobowych. Informacje o Twoich prawach, naszych danych kontaktowych, podstawie prawnej przetwarzania, odbiorcach Twoich danych, okresie przechowywania oraz dobrowolności podania danych i konsekwencjach ich niepodania znajdują się tutaj .