Polskie ruchome piaski to jedna z najsłynniejszych atrakcji

W miejscowości, w której mieliśmy kwaterę, z 10 dniowego pobytu spędziliśmy tylko 2 dni, z tego na plaży pół dnia – pogoda nas nie rozpieszczała. Bardzo miło wspominamy wizytę w Łebie, szczególnie całodniową wycieczkę do Słowińskiego Parku Narodowego. W mojej opinii Park to zdecydowanie największa atrakcja okolic Łeby, o ile nie całego Wybrzeża najlepiej tam się dostać korzystając z melexy Łeba. Ustka to jedna z najbardziej znanych nadmorskich miejscowości w Polsce. Wśród jej słynnych atrakcji wymienić należy latarnie morską i znajdujący się w jej okolicy pomnik syrenki. W Ustce znajduje się jedyna w Polsce ruchoma kładka łącząca oba brzegi portu.

Kompleksowa naturalna pielęgnacja kosmetykami o naturalnym, bezpiecznym składzie, bez chemii. Ponad dwa tysiące produktów oferujemy głównie kosmetyki polskie dla kobiet, mężczyzn, dzieci, dla całych rodzin. Podczas pobytu w obiekcie Goście weryfikują commonplace pokoi, jakość posiłków, życzliwość personelu itp. Booking pobiera od Ciebie płatność za pobyt w imieniu obiektu.

Masz prawo żądać od nas sprostowania nieprawidłowych danych oraz uzupełnienia niekompletnych. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10. Zgoda może być w dowolnym momencie wycofana. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Więcej informacji na temat przetwarzania danych znajduje się w Regulaminie. Nie ma piękniejszego widoku niż roześmiana buzia dziecka.

Nasza propozycja to pobyt w nowym ośrodku domków letniskowych w miejscowości Gąski przy plaży. Ośrodek znajduje się okay. 800 metrów od morza. Do morza prowadzi asfaltowa droga przez las z chodnikiem dla pieszych i trasą rowerową. W naszej ofercie znajdują się cztery drewniane KOMFORTOWE domki, mieszczące do 6 osób każdy o powierzchni 35m². Ośrodek Domków Campingowych “Milena”położony jest w cichej i spokojnej okolicy na dużej, ogrodzonej posesji.

Przy okazji jest to bardzo odprężający sposób na spędzenie wolnego czasu, który pozwala zbliżyć się do natury i oddać się refleksji. Tak zwane polskie ruchome piaski to jedna z najsłynniejszych atrakcji tego regionu. Znajdują się na terenie Słowińskiego Parku Narodowego – mieszczą się na mierzei łebskiej, między Bałtykiem a jeziorem Łebsko. Melex Łeba – numer telefonu znajdziesz na naszej stronie, ale też w wyszukiwarce Google. Opowiedz nam, jaka usługa by Cię interesowała, a my zobaczymy, co da się zrobić. Wycenimy realizację oraz zaproponujemy najlepsze możliwe opcje, dobierając odpowiedni pojazd i doświadczonego, wykwalifikowanego kierowcę.