Melexy w spokojnej i bezpiecznej miejscowości

Smołdziński Las ma niezbyt wiele wspólnego z typowym kurortem nadmorskim nad Bałtykiem. Łączy je posiadanie miejsc noclegowych i bliskość morza. Smołdziński Las to dawna słowińska wieś, w której znajdują się kameralne pensjonaty i kilka domów na wynajem. Nie ma żadnej dyskoteki ani pijalni piwa czy wódki tylko melexy Łeba.

Czołpino.Latarnia morska Czołpino położona jest pomiędzy Łebą, a Rowami na terenie Słowińskiego Parku Narodowego. Rozpocznij jedną z nich z Labirynt Park Łeba. Świetna zabawa dla dużych i małych, dla rodzin z dziećmi jak i zakochanych par. Szukajcie prawidłowej drogi, zdobywajcie bazy, odkrywajcie przygotowane atrakcje.

Domki znajdują się w Międzywodziu, atrakcyjnej, spokojnej i bezpiecznej miejscowości. Domki letniskowe i całorocznewMiędzywodziu- czynne całorocznie. Wpłata rezerwacyjna w wysokości 30%pobytu na konto pozostała część w dniu przyjazdu. W kuchni sprzęt do zabudowy firmy Bosch – płyta grzewcza, piekarnik, zmywarka, mikrofalówka, duża lodówka z zamrażarką, toster, czajnik, radio z CD. Pełne wyposażenie kuchni w postaci garnków, talerzy, szklanek, sztućców, plastikowej zastawy dla dzieci, itd.

Karta upoważnia do zniżek do 5 osób i jest ważna do końca roku. Powierzchni 130m2przeznaczona jest dla 5-7 osób. Dodatkowa sala z bilardem umożliwia miłe spędzanie czasu nawet w deszczową pogodę. Poza sezonem długość pobytu do uzgodnienia, min three noclegi.

Osoby zmęczone przetransportujemy z plaży do domu, zawieziemy na koncert, do portu rybackiego i nad morze. Nasz Meleks posiada kurtyny boczne, co w deszczowe dni uchroni naszych pasażerów przed przemoknięciem. Po wcześniejszym umówieniu, możemy zorganizować wycieczkę po Władysławowie lub Chłapowie. Co roku oferujemy Gościom dostęp do prywatnej plaży, ale niestety przetarg na ten teren odbywa się dopiero w maju/czerwcu każdego roku. Z tego względu nie możemy z góry zapewnić w naszej ofercie tego udogodnienia. Gdyby nie udało nam się wygrać przetargu, to leżaki i pozostałe sprzęty plażowe i tak będą bezpłatnie dostępne dla Naszych Gości.

“Alicja” to kompleks dziewięciu 6-osobowych domków wczasowych w miejscowości Mielenko. Domki są izolowane i dzięki temu utrzymują przyjemny mikroklimat pozwalający odpocząć od upałów. Powierzchnia zabudowy jest zdecydowanie większa od typowych kempingów co powoduje, że domki są przestronne i wygodne.

Atrakcją turystyczną we wsi jest neogotycki kościół z 1856 roku. Wzniesiony w XIX wieku na miejscu zagrożonej konstrukcyjnie średniowiecznej świątyni. Zbudowany na planie ośmiokąta z wysoką wieżą może się poszczycić wspaniałymi witrażami w ostrołukowych oknach. Znajduje się tuż przy wjeździe do miejscowości Sarbinowa.

W Brzozowej temperatura zawsze może być wysoka. Wystarczy, że wejdziesz do sauny, która mieści się na terenie ośrodka. Od plaży dzieli nas tylko 20-minutowy spacer, 10 minutowa przejażdżka rowerem lub 5 minutowa jazda samochodem lub melexem. Dzięki niej po plażowaniu i zwiedzaniu mogą spokojnie odpocząć.