Dużym atutem jest szybkość wykonania i szybka możliwość napełnienia basenu wodą – już po kilku godzinach od zakończenia robót wykonawczych. Polimocznik dzięki swoim właściwościom hydroizolacyjnym i antykorozyjnym może zastąpić tradycyjne materiały i rozwiązania. Umożliwia wykonanie trwałych powłok odpornych na działanie czynników mechanicznych i chemicznych, długotrwałym działaniem UV oraz wody. Systemy hydroizolacji to rozwiązania trwałe i szczelne.
Z tego względu doskonale sprawdzają się jako izolacja fundamentów, natomiast nie zdają egzaminu jako bezpośrednia izolacja np. Nasza wiedza na temat hydroizolacji jest poparta wieloletnim doświadczeniem. Dlatego z chęcią dzielimy się nią z naszymi Klientami. Zależy nam na tym aby Państwa fundamenty, tarasy, balkony i łazienki były prawidłowo zabezpieczone przed wodą i wilgocią, a w szczególności przed ich konsekwencjami czyli grzybem, pleśnią i zniszczeniem. Odpowiedni dobór warstwy ochronnej to jeden z najważniejszych kroków każdej inwestycji.
W ramach świadczonych przez nas usług możemy wyróżnić trzy sektory, w których działa nasza firma. Są nimi hydroizolacje przeciwwilgociowe i przeciwwodne, wzmocnienia konstrukcyjne, impregnaty do betonu poprzez iniekcje. Formularz polecający nasz serwis nie zapisuje żadnych danych osobowych w naszej bazie danych.
Hydroizolacja to izolowanie powierzchni ścian oraz podłogi przy użyciu specjalnych preparatów (tak zwanej folii w płynie), które muszą znajdować się pod płytkami w łazience. A zatem, trzeba wykonać ją albo podczas remontu, albo podczas wykańczania mieszkania. Doświadczony wykonawca dobiera system dedykowany do specyfiki prac jakie mają zostać wykonane, do podłoża na jakie aplikuje się izolacje przeciwwilgociowe oraz do efektu jaki inwestor sobie zażyczył. Kluczowe jest odpowiednie przygotowanie powierzchni przed aplikacją membrany, jest to fundament całego systemu. Najczęściej stosowane izolacje przeciwwilgociowe spotyka się na dachach płaskich i o tych o niewielkim nachyleniu, ale także na fundamentach czy powierzchniach użytkowych jak parkingi. Hydroizolacje sprawdzają się świetnie zarówno w budownictwie jednorodzinnym jak i inwestycjach deweloperskich czy przy zabezpieczaniu dachów hal albo budynków gospodarczych.
Termoizolację fundamentów można podzielić na izolacje cieplne poziome, i izolacje cieplne pionowe. Wtedy najczęściej można zrezygnować z dodatkowych hydroizolacji, ale tylko w przypadku lekkich przepuszczalnych gruntów jak piasek, czy żwirek. Grubowarstwowa, wysoko elastyczna dwuskładnikowa masa uszczelniająca na bazie emulsji bitumicznej typu KMB, niezawierająca rozpuszczalnika organicznego, modyfikowana polimerami, wypełniaczami… Produkt przeznaczony do przyklejania twardych płyt izolacyjnych ze spienionego polistyrenu EPS, XPS itd. Produkt przeznaczony do stosowania w budownictwie do wykonywania grubowarstwowych, bezspoinowych izolacji przeciwwodnych i przeciwwilgociowych podziemnych …

Dodatkowo możesz tanio kupić produkty lub zlecić usługi – koniecznie wyślij zapytanie do naszych agency i wybierz najlepszą ofertę. W naszym asortymencie znajduje się obecnie ponad 30 produktów, między innymi kleje, tynki, zaprawy, szpachlówki, gładzie, system ocieplania ścian na wełnie i na styropianie. Elastyczne lub sztywne, chemoodporne, antykorozyjne wyroby powłokowe do wykonywania izolacji przeciwwodnych, warstw ochronnych powierzchni narażonych na działanie siarczanów i chlorków, dwutlenku węgla oraz dwutlenku siarki. Wyroby na bazie wysokojakościowych żywic epoksydowych, poliuretanowych lub dyspersji kopolimeru akrylowego, cementu o podwyższonej odporności na korozję siarczanową, wypełniaczy mineralnych i dodatków modyfikujących. Masa uszczelniająca stworzona przez producenta Sopro znajduje swoje zastosowanie w izolacji podłóg wykładanych płytkami ceramicznymi. Jest to jednoskładnikowy preparat doskonale radzący sobie z tuszowaniem mikrouszkodzeń.
Bez dodatkowej warstwy przenoszącej obciążenia produkt nie nadaje się do stosowania jako hydroizolacja pod łożyskami ruchomymi. Przejścia rur wykonywane w systemie specjalnych kołnierzy klejonych lub w układzie kołnierz stały/kołnierz ruchomy należy połączyć z hydroizolacją. Spoiny narożne i przyłączeniowe oraz łączenie z elementami pionowymi (np. okna na poziomie gruntu, drzwi itp.) należy uszczelnić za pomocą systemu taśm do spoin VF. Dalsze szczegóły na temat systemów posadzkowych znajdą Państwo w naszej broszurze.
Wymaga ona jednak bardzo dużego nakładu pracy, który wiąże się z długim czasem wykonania i wysokimi kosztami. Rolę izolacji pełni tutaj mocna folia polimerowa, cynkowa, miedziana lub ze stali nierdzewnej. Założenie jej dokonuje się etapowo przez wykucie szczeliny o długości do 1 metra i wysokości kilku cegieł, przygotowaniu podłoża z wygładzonej zaprawy, a następnie ponownym zamurowaniu.